-->

Meble Kuchenne Grudziądz

Kuchnia jest centralną przestrzenią życiową w każdym domu – jest jego wizytówką.

W zależności od jej użytkowników - stylu życia, upodobań i budżetu domowego oferujemy indywidualne rozwiązania.
Zawarte poniżej informacje nie są odzwierciedleniem całej dostępnej u nas oferty, należy je traktować jako bardzo uproszczony przewodnik. Do każdej kuchni podchodzimy indywidualnie, każdy z modeli kuchni posiada różnorodny zestaw akcesoriów, półek, wykończeń itp., które nie zostały tutaj opisane. Pełna gama rozwiązań zostanie przedstawiona Państwu w fazie projektu i spotkań w naszym salonie.

Wybór kuchni składa się z 3 etapów:

Etap 1. Wybieramy model

Ze względu na to, że kuchnia nie jest inwestycją na jeden sezon przed wstępnym pomiarem dobrze jest się zastanowić jaki typ kuchni najbardziej nam odpowiada. Czy mają to być kuchnie w stylu nowoczesnym, klasycznym czy rustykalnym.
W wyborze może pomóc katalog naszych mebli online oraz ekspozycje kuchenne w naszym studio, w którym można zobaczy różnorodność mebli pod względem formy, koloru i charakteru. Oczywiście możliwości w wyborze wersji kolorystycznych oraz rozwiązań projektowych jest bardzo dużo więc pełną ofertę poznają Państwo podczas wizyty w naszym salonie.

W przypadku zapytań o szczegóły oferty mebli i wyposażenia służymy pomocą:
Studio w Grudziądzu: tel. +48 56 46 134 84
Studio w Świeciu: tel. +48 52 56 201 04
lub pod adresem mailowym: pphusprint@op.pl

Etap 2. Umawiamy się na pomiar i wyceniamy

Kuchnia tylko wtedy gdy jest dobrze przemyślana i zaprojektowana spełnia oczekiwania i sprawia, że przebywanie oraz praca w niej będzie stanowić przyjemność przez wiele lat.
Aby umówić się na pomiar z naszym projektantem w celu omówienia możliwości zabudowy Państwa kuchni w oparciu o naszą ofertę mebli wystarczy zadzwonić lub odwiedzić jeden z naszych salonów.
Jeśli mają Państwo szkic/plan pomieszczenia z uwzględnieniem: długości, szerokości, wysokości, odległości do okien i drzwi, wszelkich wnęk, kominów itp. to jest również możliwość wstępnego przygotowania projektu i jego wyceny bezpośrednio w naszym studio.

Etap 3. Podpisujemy umowę, dostarczamy i montujemy

Po dokonanym pomiarze, wyborze modelu oraz zaakceptowaniu projektu i ceny mebli wraz z wyposażeniem w sprzęt agd zostaje ustalony termin dostawy i montażu. Dostawą i montażem zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy.
Czas realizacji zamówienia to 4 - 6 tygodni Na każdym etapie tworzenia przestrzeni kuchennej chętnie będziemy z Państwem współpracować.

Zapraszamy
Pracownicy PPHU SPRINT

© 2018 Wykonanie & Hosting Twoje-Miasto Sp. z o.o. / SYSPiR CMS