Dyplom

29 listopad 2018
Dyplom otrzymany na Gali podsumowującej działalność promocyjno - prewencyjną Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy w 2018 roku. Jak zaznaczył na spotkaniu Główny Inspektor Pracy: „troska o bezpieczeństwo pracowników i przestrzeganie przepisów prawa pracy nie stanowi uciążliwego obowiązku, lecz świadomy wybór”.

Wizyta w studio Electrolux Taste Center

13 wrzesień 2018
To jak już jesteśmy w tematyce szkoleń…. Mieliśmy również przyjemność skorzystać z zaproszenia naszego Partnera Firmy Electrolux. Tym razem pracując na urządzeniach Electroluxa w nowoczesnym warszawskim studio Electrolux Taste Center, mogliśmy poznać tajniki szybkiego i przyjemnego przygotowywania posiłków pod okiem profesjonalisty.Kilka wysp kuchennych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i akcesoria, pozwoliły nam na przygotowywanie dowolnych dań, przy wykorzystaniu rozmaitych sposobów przyrządzania potraw.


Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego. Electrolux oferuje starannie zaprojektowane i innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy sprzętów, m.in. chłodziarko-zamrażarek, zmywarek, pralek, kuchni, odkurzaczy, klimatyzatorów oraz drobnych urządzeń AGD. Dbałość o detale i funkcjonalność produktów powoduje, że odpowiadają one rzeczywistym potrzebom zarówno konsumentów, jak i profesjonalistów.

Szkolenie w Austrii

13 wrzesień 2018
Wzbogaceni o nowe, cenne informacje - po szkoleniu w Austrii, w siedzibie jednej z naszych ulubionych firm – BLUM. O wysokiej jakości produktów tej firmy nie trzeba nas przekonywać, ale zawsze miło zobaczyć, że wysokie standardy jakościowe obowiązują również podczas produkcji.

© 2018 Wykonanie & Hosting Twoje-Miasto Sp. z o.o. / SYSPiR CMS